perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ngas në rumanisht

Fjalë: ngas (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (1): răutate
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun ngas, ngas volume 2, ngas stock, ngas salon, ngas resources inc, ngas manual for gocc, ngas në rumanisht, răutate në shqip
ngas në rumanisht

Fjalë të ngjashme

adoptim promo code shoghe parvaz