perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ngase në rumanisht

Fjalë: ngase (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (1): deoarece
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun ngase, ngase p, ngase ndityiwe, edwin ngase, bova ngase, ngase në rumanisht, deoarece në shqip
ngase në rumanisht