perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

një në rumanisht

Fjalë: një (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (3): doar, numai, sigur
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun një, një tregim, një skeq, një ngjarje e përjetuar, një million euro, një leter shoqes, një në rumanisht, doar në shqip
një në rumanisht