perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

numër në rumanisht

Fjalë: numër (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (2): cifră, număr
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun numër, numër në rumanisht, cifră në shqip
numër në rumanisht

Fjalë të ngjashme

noku vogël vete ya lyrics