perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

parfum në rumanisht

Fjalë: parfum (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (1): aromă
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun parfum, parfum per meshkuj, parfum per femra, parfum palace, parfum original, parfum ne enderr, parfum në rumanisht, aromă në shqip
parfum në rumanisht