perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

plëndës në rumanisht

Fjalë: plëndës (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (1): abdomen
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun plëndës, plëndës në rumanisht, abdomen në shqip
plëndës në rumanisht