perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pritje në rumanisht

Fjalë: pritje (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (4): aştepta, aşteptare, primire, recepţie
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun pritje, tavolina pritje, saloon pritje, sallon pritje, pritje te bukura, pritje poezi, pritje në rumanisht, aştepta në shqip
pritje në rumanisht

Fjalë të ngjashme

ai report lajme luaj me piano