perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pushoj në rumanisht

Fjalë: pushoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (2): oprire, staţie
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun pushoj, pushoj në rumanisht, oprire në shqip
pushoj në rumanisht

Fjalë të ngjashme

specializim stomatologji