perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

puth në rumanisht

Fjalë: puth (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (1): faţă
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun puth, puthkanda, puth punjabi, puth jattan de mp3, puth jattan de meaning, puth jattan de lyrics, puth në rumanisht, faţă në shqip
puth në rumanisht

Fjalë të ngjashme

merrjep traktora fiji sun dru wakely