perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pyll në rumanisht

Fjalë: pyll (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (4): pădure, lemn, copac, pom
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun pyll, pyll oecd, pyll canada, pull ups, pull up bar, pull and bear uk, pyll në rumanisht, pădure në shqip
pyll në rumanisht