perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

qëndrueshëm në rumanisht

Fjalë: qëndrueshëm (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (1): obişnuit
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun qëndrueshëm, qëndrueshëm në rumanisht, obişnuit në shqip
qëndrueshëm në rumanisht