perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ruaj në rumanisht

Fjalë: ruaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (1): salva
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun ruaj, ruaj stilo, ruaj significado, ruaj meaning, ruaj inj, ruaj hakodesh wikipedia, ruaj në rumanisht, salva në shqip
ruaj në rumanisht