perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

sëpatë në rumanisht

Fjalë: sëpatë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (1): topor
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun sëpatë, sëpatë në rumanisht, topor në shqip
sëpatë në rumanisht

Fjalë të ngjashme

nuk pranoj mbah suro