perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shërbim në rumanisht

Fjalë: shërbim (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (3): datorie, sarcină, serviciu
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun shërbim, shërbim në rumanisht, datorie në shqip
shërbim në rumanisht

Fjalë të ngjashme

shih programming