perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shok në rumanisht

Fjalë: shok (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (3): amic, coleg, prieten
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun shok, shok sandesh, shok industries, shockwave keeps crashing, shockwave flash has crashed download, shockwave flash has crashed, shok në rumanisht, amic në shqip
shok në rumanisht

Fjalë të ngjashme

galeri ilmu sallatë ruse