perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shoqëri në rumanisht

Fjalë: shoqëri (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (3): asociaţie, companie, societate
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun shoqëri, shoqëri në rumanisht, asociaţie në shqip
shoqëri në rumanisht

Fjalë të ngjashme

guxim zenelaj anonim adalah