perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shpinë në rumanisht

Fjalë: shpinë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (1): spate
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun shpinë, shpinë në rumanisht, spate në shqip
shpinë në rumanisht

Fjalë të ngjashme

press tv shkrimtar italian pa fokus