perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shtet në rumanisht

Fjalë: shtet (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (5): stare, stat, atitudine, poziţie, situaţie
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun shtet, shteti web, shtet ne shba, shtet ne azi, shtet ne ameriken qendrore, shtet ne afrike, shtet në rumanisht, stare në shqip
shtet në rumanisht

Fjalë të ngjashme

pazar 53 e kujtoj