perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

siguroj në rumanisht

Fjalë: siguroj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (3): răspuns, asigura, afirma
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun siguroj, siguroj në rumanisht, răspuns në shqip
siguroj në rumanisht