perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tjetër në rumanisht

Fjalë: tjetër (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (4): alt, clipă, doilea, secundă
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun tjetër, tjetër në rumanisht, alt në shqip
tjetër në rumanisht