perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tog në rumanisht

Fjalë: tog (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (1): morman
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun tog, top gear, tog wot, tog wiki, tog wears, tog shop, tog në rumanisht, morman në shqip
tog në rumanisht