perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tokë në rumanisht

Fjalë: tokë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (3): regiune, pământ, podea
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun tokë, tokë për shitje, tokë ne shitje kosovë, tokë ne shitje, tokë e përgjakur, planeti tokë, tokë në rumanisht, regiune në shqip
tokë në rumanisht