perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tregtar në rumanisht

Fjalë: tregtar (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (2): negustor, cumpărător
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun tregtar, tregtar flamujsh wikipedia, tregtar flamujsh vepra, tregtar flamujsh tregime, tregtar flamujsh subjekti, tregtar flamujsh pdf, tregtar në rumanisht, negustor në shqip
tregtar në rumanisht

Fjalë të ngjashme

gatuaj me ceken