perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tringëllin në rumanisht

Fjalë: tringëllin (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (1): chema
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun tringëllin, tringëllin në rumanisht, chema në shqip
tringëllin në rumanisht