perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

varg në rumanisht

Fjalë: varg (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (1): curs
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun varg, varg vikernes wife, varg vikernes racist, varg vikernes quotes, varg vikernes meme, varg vikernes blog, varg në rumanisht, curs në shqip
varg në rumanisht

Fjalë të ngjashme

thyej password thanks obama this is 40