perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vatër në rumanisht

Fjalë: vatër (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (1): cămin
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun vatër, vatër në rumanisht, cămin në shqip
vatër në rumanisht