perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

veçse në rumanisht

Fjalë: veçse (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (1): altfel
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun veçse, veçse në rumanisht, altfel në shqip
veçse në rumanisht