perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vegël në rumanisht

Fjalë: vegël (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (1): aparat
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun vegël, vegël në rumanisht, aparat në shqip
vegël në rumanisht