perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vendos në rumanisht

Fjalë: vendos (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (1): pune
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun vendos, vendos xp, vendos media, vendos llp, vendos industrietechnik gmbh, vendos industrietechnik, vendos në rumanisht, pune në shqip
vendos në rumanisht