perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vetëm në rumanisht

Fjalë: vetëm (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (3): doar, numai, acelaşi
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun vetëm, vetëm për të qeshur, vetëm a po m'han raku, vetëm në rumanisht, doar në shqip
vetëm në rumanisht