perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vogël në rumanisht

Fjalë: vogël (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (1): tânăr
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun vogël, truri i vogël, sherri i vogël, qinqi i vogël, qingji i vogël, qeni vogël, vogël në rumanisht, tânăr në shqip
vogël në rumanisht

Fjalë të ngjashme

xha xha sulo fundraising ngase p