perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çaj në rusisht

Fjalë: çaj (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (6): чай, чаёк, взрыв, трещина, накалывать, рубить
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht çaj, çaj xhenxhefil, çaj sherbele, çaj sherbela, çaj rusi, çaj mali, çaj në rusisht, чай në shqip
çaj në rusisht