perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çerek në rusisht

Fjalë: çerek (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (8): квартал, четвертинка, четвертушка, четверть, четвертый, четвёртый, область, квадр
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht çerek, çeyrek ne kadar, çeyrek fiyatı, çeyrek fiyatları, çeyrek altın ne kadar, çeyrek altın kaç para, çerek në rusisht, квартал në shqip
çerek në rusisht