perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çliroj në rusisht

Fjalë: çliroj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (8): высвобождать, освобождать, высвободить, избавить, избавлять, освободить, ослаблять, вызволить
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht çliroj, çliroj në rusisht, высвобождать në shqip
çliroj në rusisht