perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çmbush në rusisht

Fjalë: çmbush (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (11): вакуум, пустой, вакуумный, бесплодный, бесполезный, напрасный, незанятый, свободный, тщеславен, тщеславный, тщетный
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht çmbush, çmbush në rusisht, вакуум në shqip
çmbush në rusisht