perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çmoj në rusisht

Fjalë: çmoj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (7): дорожить, лелеять, оценивать, стоимость, ценить, оценить, расценить
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht çmoj, çmoj në rusisht, дорожить në shqip
çmoj në rusisht

Fjalë të ngjashme

mbaj sukro zgjidh e merr bie interim