perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

abat në rusisht

Fjalë: abat (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (1): аббат
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht abat, abate meaning, abate definition, abat stock, abat preng doci, abat oliba, abat në rusisht, аббат në shqip
abat në rusisht