perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

abstrakt në rusisht

Fjalë: abstrakt (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (5): абстрактен, абстрактный, абстракт, неопределенный, неясный
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht abstrakt, abstrakt sounds, abstrakt nevada city, abstrakt me, abstrakt marketing, abstrakt ikea, abstrakt në rusisht, абстрактен në shqip
abstrakt në rusisht