perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

aciditet në rusisht

Fjalë: aciditet (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (1): кислотность
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht aciditet, aciditet wiki, aciditet vode, aciditet srpski, aciditet je, aciditet ili, aciditet në rusisht, кислотность në shqip
aciditet në rusisht

Fjalë të ngjashme

sumdog agim doci syri i kaltër