perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

administratë në rusisht

Fjalë: administratë (numri i letrave: 12)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (7): администрация, муниципалитет, направление, правление, руководство, совет, управление
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht administratë, administratë në rusisht, администрация në shqip
administratë në rusisht

Fjalë të ngjashme

moho khurd keq chemistry shall vs will