perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

administroj në rusisht

Fjalë: administroj (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (7): управлять, хозяйничать, хозяйствовать, направлять, руководить, рулить, устремлять
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht administroj, administroj në rusisht, управлять në shqip
administroj në rusisht