perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

afishë në rusisht

Fjalë: afishë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (2): афиша, плакат
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht afishë, afishë në rusisht, афиша në shqip
afishë në rusisht