perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

afro në rusisht

Fjalë: afro (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (6): вокруг, велосипед, колесо, круг, вскоре, почти
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht afro, afroman, afrojack, afrocandy, afro wigs, afro samurai resurrection, afro në rusisht, вокруг në shqip
afro në rusisht

Fjalë të ngjashme

rregull treshi shall vs will