perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

afsh në rusisht

Fjalë: afsh (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (3): страстность, страсть, увлечение
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht afsh, afshan zebi song, afshan zebi, afsha zabe, afsh pty ltd, afsh nominees pty ltd fax, afsh në rusisht, страстность në shqip
afsh në rusisht