perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

aktivitet në rusisht

Fjalë: aktivitet (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (6): активность, действие, занятие, поступок, деятельность, жизнедеятельность
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht aktivitet, aktivitet vode, aktivitet umeå, aktivitet synonym, aktivitet stockholm, aktivitet oslo, aktivitet në rusisht, активность në shqip
aktivitet në rusisht