perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

anë në rusisht

Fjalë: anë (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (17): бок, бочок, грудинка, сторона, катет, берег, кайма, край, кромка, ободок, обрез, кант, грань, опушка, сайт, сторонка, страница
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht anë, anë në rusisht, бок në shqip
anë në rusisht