perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

antik në rusisht

Fjalë: antik (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (12): античный, древний, античность, древность, давний, давнишний, древен, прежний, старый, старинный, стародавний, исторический
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht antik, antik tv, antik skates, antik indonesia, antik hotel prague, antik hotel istanbul, antik në rusisht, античный në shqip
antik në rusisht