perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bëj në rusisht

Fjalë: bëj (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (12): делать, вырабатывать, изготовлять, производить, фабриковать, составлять, выделывать, нарабатывать, изготавливать, создавать, сделать, состроить
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht bëj, bëj në rusisht, делать në shqip
bëj në rusisht

Fjalë të ngjashme

deer hunter