perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

baba në rusisht

Fjalë: baba (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (3): батька, батюшка, отец
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht baba, babastars high, baba vanga, baba tomorri cajupi, baba tomorri, baba stars wikipedia, baba në rusisht, батька në shqip
baba në rusisht