perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

betohem në rusisht

Fjalë: betohem (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (5): клясть, ругать, материть, проклинать, присягать
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht betohem, betohem në rusisht, клясть në shqip
betohem në rusisht